Дзвоніть нам!

(03 241) 41 112

Вибір марки кабелю. Професійний електромонтаж

Вибір марки кабелюВід того, яку ми вибираємо марку кабелю для проведення електромонтажних робіт, залежить безпека енергосистеми та обладнання. Однією з причин пожеж, як не сумно про це говорити, є порушення правил електромонтажу. Економіка повинна бути економною, але не на шкоду безпеки.  Навіщо випробовувати долю і піддавати себе, своє оточення і майно невиправданому ризику. Для отримання адреналіну ви можете сходити в «казино». На що ж варто звернути увагу при виборі електрообладнання (кабель, розетка, вимикач, світильник, силовий щит тощо).

Кожне приміщення має своє призначення і особливості. Існують приміщення з хімічно активним середовищем, сухі, вологі, сирі, особливо сирі, жаркі, пилові.При виборі електрообладнання для виконання електромонтажних робіт обов'язково потрібно звернути увагу, в якому з вищеперелічених середовищ буде експлуатуватися ваша енергосистема.

У назві кабелю зашифровані властивості і умови його експлуатації. Купуючи кабель одного найменування від різних виробників, нам кидається в очі велика різниця. У нього може бути різна по товщині ізоляція і колірне маркування жил, але незмінним має бути перетин цього кабелю.

Виконуючи електромонтажні роботи, ви повинні врахувати до якого обладнанню потрібно підключити електроенергію, в яких умовах буде експлуатуватися кабель. Для підключення нерухомого електроустаткування, бажано використовувати кабель з одножильними проводами. Якщо ви подаєте електроенергію до електродвигунів, встановлених на рухомій платформі або до електроустаткування, яке в процесі експлуатації змінює своє місце розташування або має вібрацію, то вам буде потрібний гнучкий кабель. При підключенні гнучкого кабелю до електроустаткування, ви зобов'язані пропаяти кінці проводів або використовувати спеціальні стискання, які забезпечать надійний контакт. Багато електромонтажних організацій роблять електромонтаж внутрішньої електропроводки, використовуючи гнучкий кабель марки ПУНП і НУМ. Так, гнучкий кабель полегшує електромонтаж, але для безпечної експлуатації електрообладнання потрібен надійний контакт.

Вибір марки кабелю

Уявіть, що ви встановили 100 розеток, 40 вимикачів і 300 світильників. Давайте підрахуємо кількість проводів, яке вам треба підготувати до підключення. 300 + 100 + 40 = 440 х 2 = 880 х 3 = 2640 кінців дротів, які обов'язково потрібно пропаяти. Тепер уявіть, скільки часу і сил піде на підготовку цього кабелю для підключення, і чи варто таке робити взагалі.

Шановні «Замовники»! При проведенні електромонтажних роботи, звертайте увагу на вибір кабелю і спосіб підключення його до електроустаткування.
 
Замовити електрообладнання, кабелі та їх монтаж можна у нас

Для дзвінків по Україні: тел./ф. (03 241) 41 112
Для дзвінків зі Львова та області: тел./ф. (0 241) 41 112

моб.: +38 (050) 60 972 05, +38 (096) 97 38 431