Дзвоніть нам!

(03 241) 41 112

СертифікатСертифікат засвідчує, що вищезазначена компанія є партнером «Шнейдер Електрік Україна» ТОВ з виробництва розподільчих пристроїв на базі електрообладнання Schneider Electric.​
Schneider Electric
ТзОВ «Ельма» стала новим партнером Schneider Electric, виробника електрообладнання, компонентів автоматизації будівель і технологічних процесів.
Нам 12 років31 грудня 2016 року ТзОВ «Ельма» відзначає свій день народження - 12 років від дня заснування. 

Володіючи величезним досвідом роботи на ринку електромонтажних послуг, стійкими і довірчими стосунками з клієнтами і партнерами, компанія з упевненістю дивиться в майбутнє.
SIEMENS

ТзОВ «Ельма» є офіційним партнером ДП «SIEMENS Україна» в західному регіоні по напрямку: "Газоаналітичне обладнання/системи і контрольно-вимірювальні прилади".
Електротехнічна лабораторіяЕлектротехнічна лабораторія ТзОВ "Ельма" відповідає критеріям атестації і атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду згідно галузі атестації.
ISOLI PT165

На підставі заяви від 23.11.2012 року вх. №6488, висновку експертизи ДП "Західний експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України" від 29.10.2012 р. №46.04.08.5309.12/5740
«Шнейдер Електрік Україна»Сертифікат засвідчує, що вищезазначена компанія є партнером «Шнейдер Електрік Україна» ТОВ, з виробництва низьковольтних розподільчих пристроїв на струми до 3200А на базі електрообладнання Schneider Electric.
Schneider Electric

Фахівці ТзОВ «ЕЛЬМА» пройшли курси підвищення кваліфікації по використанню устаткування промислової автоматизації Schneider Electric