Дзвоніть нам!

(03 241) 41 112

Електромонтажні роботи по заземленню електрообладнання

Електромонтажні роботи по заземленнюНе так давно ми й не мріяли, що в наше життя стрімко увірвуться нові технології, а разом з ними і сучасне електрообладнання. Ми могли тільки у сні уявити, що у нас в будинку буде стояти посудомийна машина, пральна машина автомат, електричний водонагрівач, кондиціонер, гідромасажна кабіна і багато іншого.  З радістю купуємо собі самі останні досягнення науки і техніки, і не замислюємося, а чи готова наша енергосистема (електропроводка, електричний щит, розетки) прийняти всі ці дари людського розуму.

Після того як ви купили сучасне електрообладнання і його доставили додому, на вас чекає розчарування: у вас немає розетки із заземлюючим контактом, немає автоматичного вимикача для захисту обладнання. Ви нервово шукаєте вихід з даної ситуації, телефонуйте знайомим, друзям, надзвонюєте в сервісні центри з проханням про допомогу. Давайте разом обстежемо вашу електропроводку, електричний щит і постараємося все зробити самі.

Насамперед треба дізнатися, який кабель прокладений від міжповерхового щита в квартиру, чи здатний цей кабель витримати збільшення потужності. Якщо у вас немає в квартирі силового щита, так як він встановлений на сходовій площадці, а в міжповерховому щиті дуже мало місця і він не розрахований на установку додаткових автоматичних вимикачів, то вам буде потрібно встановити квартирний щит і провести електромонтажні роботи з прокладання ввідного кабелю до нього.

Уявіть собі, що ви приймаєте душ, коли у половини району немає гарячої води (профілактичне відключення на 14 днів) і замість насолоди від водних процедур, ви отримуєте заряд бадьорості в 220 В. Для безпечного використання електрообладнання (посудомийна машина, пральна машина, електричний водонагрівач , кондиціонер, гідромасажна кабіна, розетки, світильники ітд.), його в обов'язковому порядку потрібно заземлити.

Щоб якісно підключити електрообладнання та заземлити його, треба мати на щиті квартири заземлювальну шину «PE» (колодка для підключення жил заземлення). Припустимо, що така шина в щиті є, але розетка, до якої ви збираєтеся підключити ваше електрообладнання, без заземлюючого контакту або взагалі її не існує. Вам треба встановити розетку з заземлюючим контактом, прокласти кабель від щита до неї. Не обов'язково руйнувати стіни для прокладки кабелю, можна красиво змонтувати короби і укласти туди кабель.Забороняється ховати кабель під плінтус, для цього є плінтус з кабель-каналом.

Електромонтажні роботи по заземленню електрообладнання

Ви встановили розетку з заземлюючим контактом, проклали кабель в коробах, змонтували в щиті автоматичний вимикач для вашого електрообладнання згідно навантажень і заспокоїлися. Все! Можна підключати! Не поспішайте. Навіть після заземлення вашого електрообладнання, санітарні кімнати і душові (ванна кімната) залишаються небезпечними приміщеннями для використання електропобутових приладів та електрообладнання. Всі приміщення з підвищеною вологістю підлягають додатковому заземленню (зрівняння потенціалів).

Для захисту від ураження електричним струмом радимо вам використовувати диференційний автомат (діфавтомат) або пристрій захисного відключення (ПЗВ). Бажано встановлювати на одне електрообладнання - один апарат захисту (ПЗВ).
​  
Замовити електромонтажні роботи по заземленню електрообладнання можна у нас

Для дзвінків по Україні: тел./ф. (03 241) 41 112
Для дзвінків зі Львова та області: тел./ф. (0 241) 41 112

моб.: +38 (050) 60 972 05, +38 (096) 97 38 431