Дзвоніть нам!

(03 241) 41 112

Як знизити витрати на придбання стабілізатора напруги

Стабілізатор напругиПостачальники електроенергії не справляються зі зростаючими навантаженнями і поставляють споживачам неякісну продукцію. Нестабільна напруга електромережі змушує споживачів електроенергії підлаштовуватися і купувати для власних потреб стабілізатори напруги. 

Вартість стабілізатора напруги залежить від кількох факторів: 

- Швидкодія; 
- Потужність підключаючого до нього навантаження; 
- Виконання стабілізатора за принципом дії. 

Правильно оперуючи цими складовими можна значно знизити витрати на придбання стабілізатора напруги.

1. Швидкодія - час, за який стабілізатор напруги відстежує і виправляє напругу електричної мережі. Діапазон швидкодії може становити від 0.2 до 2 секунд (для побутових стабілізаторів напруги). У більшості випадків можна застосовувати стабілізатори з середнім часом спрацьовування від 0.5 до 1 секунди.

2. Потужність підключається до стабілізатора навантаження - основний параметр, за допомогою якого можна значно знизити витрати на придбання. 
По можливості підключати до стабілізатора тільки побутову техніку, електроніку та освітлювальні прилади, невеликі циркуляційні насоси. Для цього необхідно всі ці прилади підключати від окремої групи в ввідно-розподільчий пристрій.Різні нагрівальні прилади (котли, тепла підлога) підключати без стабілізатора напруги. Дана схема підключення електроприладів дозволить вибрати стабілізатор напруги меншої потужності. Однак все електрообладнання, підключене в обхід стабілізатора, не буде захищено від нестабільної напруги електричної мережі.

3. За принципом дії стабілізатори напруги поділяються на такі категорії:

Електромеханічний. Час швидкодії - максимальний і може досягати 2 секунд залежно від величини падіння напруги. Регулювання відбувається поступово за допомогою приводу, який переміщує ролик по обмотці трансформатора.Наявність рухомих частин - основний недолік даного типу стабілізаторів. Не рекомендовано до використання в мережах з частими змінами величини напруги. З переваг можна відзначити низьку вартість, в порівнянні з іншими видами стабілізаторів.

Релейний. У даному типі стабілізаторів напруги регулювання відбувається за допомогою блоку реле. Залежно від величини вхідної напруги за допомогою реле підключається певна кількість витків трансформатора. Комутація за допомогою реле виключає наявність рухомих частин. Завдяки цьому ресурс релейних стабілізаторів напруги набагато вищий, ніж у електромеханічних. Час реакції релейного стабілізатора напруги до 0.5 секунди.

Стабілізатор напруги

Електронний стабілізатор напруги. Призначається для електроживлення точного обладнання. Час спрацювання не перевищує 0.2 секунди. Діапазон вхідної напруги менший ніж у інших видів стабілізаторів напруги, тому не рекомендується до використання в електромережах зі значними падіннями напруги (менше 175 вольт). Основний недолік - велика вартість.

Враховуючи всі ці чинники можна підібрати стабілізатор напруги в потрібному ціновому діапазоні і при цьому захистити електрообладнання в будинку від неякісної електроенергії в електричній мережі.

Якщо ви не впевнені у своєму виборі або не знаєте, як краще підключити стабілізатор напруги, звертайтесь:
 
Замовити електричне обладнання та його підключення можна у нас

Для дзвінків по Україні: тел./ф. (03 241) 41 112
Для дзвінків зі Львова та області: тел./ф. (0 241) 41 112

моб.: +38 (050) 60 972 05, +38 (096) 97 38 431