Дзвоніть нам!

(03 241) 41 112

Неполадки в електропроводціУ статті розглядаються найпоширеніші причини неполадок в електропроводці, і розповідається про те, як з ними впоратися самостійно.

Чому несподівано в квартирі гасне світло, і перестають працювати електроприлади? Цьому може бути кілька причин. Порушений контакт в місці з'єднання, механічне пошкодження проводів при свердлінні стін для установки кріплень, коротке замикання або обрив проводу в стіні.
ремонт електроустаткуванняНайбільш часто зустрічаються несправності в електричних схемах електроприладів та побутової техніки: 

1) обрив (опір електричного кола дорівнює нескінченності); 
2) значне збільшення опору; 
3) значне зменшення опору; 
лампи розжарюванняЗвичайна ситуація: натискаєте вимикач, короткий спалах, і чергова лампочка розжарювання "наказала довго жити". Пом'янувши недобрим словом виробника, робите заміну. Багато хто чув, що час роботи має бути не менше 1000 годин. Так чому ж вона прослужила всього пару тижнів замість декількох місяців?
Електромонтаж зовнішнього освітленняЗовнішнє освітлення - це необхідність, а не примха. Повертаючись додому з роботи, ми щодня проходимо по темних вуличках. Лаємося на всіх і про все, коли в темряві потрапляємо в калюжу або перечіплюємося об бордюрний камінь, ламаючи підбори. Хоча всі основні дороги у Львові зараз висвітлені добре, але все ж у дворах темно, хоч око виколи.
підключення потужних електроспоживачівОднією з відмінних особливостей побутових електричних мереж великих заміських будинків є наявність великої кількості потужних електроприймачів. Крім традиційної електроплити це можуть бути різні водогрійні котли, вентиляційні і насосні установки, а у деяких в загальнобудинковому господарстві можуть виявитися навіть професійні стаціонарні верстати або інші промислові агрегати, що працюють на електриці.
ЕлектролабораторіяВсі ми хочемо бачити електропостачання нашого електрообладнання безпечним і бездоганним, але не завжди бажане можна видавати за дійсне. У процесі нещадної експлуатації енергосистеми та електрообладнання користувачі забувають про те, що її треба періодично обстежувати і заздалегідь виявляти всілякі несправності.
Як замінити згорілу лампуУ даній статті ми хочемо описати можливі ризики при заміні освітлювальних ламп та найпростіші правила безпечної роботи з електрикою.

Отже, почнемо з правил: для роботи в електричних мережах, як мінімум, потрібно три людини: один контролюючий, який не має
Електромонтаж та заземлення розетокВиконуючи електромонтажні роботи вдома або на дачі, більшість громадян намагаються обійтися своїми силами або залучити до електромонтажу дешеву робочу силу, не розуміючи, що це може призвести до сумних наслідків. Кожен сам вибирає дорогу до світлого майбутнього. Будь-який електромонтаж починається з вибору місця встановлення розеток, їх кількості.
несправність тиристорівВтрата працездатності тиристорів може наступити внаслідок:

а) обриву ланцюга всередині приладу (згоряння);
б) втрати керованості (згоряння ланцюга керуючого електрода);
в) втрати замикаючої здібності в прямому або зворотному напрямку (пробою);
г) обриву виводів.
Вибір марки кабелюВід того, яку ми вибираємо марку кабелю для проведення електромонтажних робіт, залежить безпека енергосистеми та обладнання. Однією з причин пожеж, як не сумно про це говорити, є порушення правил електромонтажу. Економіка повинна бути економною, але не на шкоду безпеки.